Elegancki zestaw natryskowy

Urządzając łazienkę musimy pamiętać przede wszystkim o dwóch rzeczach, po pierwsze o tym, aby zrobić to w estetyczny sposób, a po drugie tak, aby łazienka była jak najbardziej funkcjonalna. Jeśli odpowiednio podejdziemy do sprawy, to nawet mała łazienka będzie bardzo wygodna. Wystarczy skorzystać z kilku sprawdzonych sposobów na to, aby dobrze wykorzystać posiadaną powierzchnię.

Funkcjonalny zestaw natryskowy

zestawy natryskowe podtynkoweJeśli nasza łazienka nie jest zbyt duża, to warto zrezygnować z wanny na prysznic, ponieważ prysznic zajmuje znacznie mniej miejsca. Zwłaszcza gdy zdecydujemy się na prysznic bezkabinowy. Taki prysznic nie musi być zbyt duży, aby być dla nas wygodny, wystarczy że zrezygnujemy standardowej baterii, na rzecz podtynkowego zestawu natryskowego. W ten sposób możemy oszczędzić dość sporo miejsca. Zestawy natryskowe podtynkowe zajmują znacznie mniej miejsca, niż klasyczne baterie, ponieważ jak sama nazwa wskazuje ich znaczna część znajduje się pod tynkiem, więc nie zajmuje miejsca. Dodatkowym atutem takich zestawów jest to, że wyglądają one znacznie lepiej, od zwykłych natrysków. Całkiem śmiało można stwierdzić, że dzięki takiemu rozwiązaniu, nasza łazienka zyskuje nowoczesny charakter. Żywotność takiego zestawy jest na bardzo dobrym poziomie, więc nie musimy się martwić o to, że za chwilę będziemy musieli skuwać płytki, aby wymienić zestaw na nowy, ponieważ tak napewno się nie stanie. Żywotność takiej baterii to zazwyczaj kilkanaście lat.

Kwota potrzebna do zakupu takiego zestawu waha się od około czterystu złotych, do półtora tysiąca złotych. Cena uzależniona jest od tego jaki model wybierzemy. Zakupu możemy dokonać przez internet. W skład takiego zestawu wchodzi wszystko co jest nam potrzebne do jej prawidłowego montażu.