Echokardiografia w klinice w Krakowie

Ostatnio pediatra zauważyła u mojej córki jakieś zmiany w badaniu osłuchowym serca. Powiedziała, że najlepiej będzie jak diagnozę postawi lekarz kardiolog. Od razu uzyskałam od niej skierowanie na badanie echa serca, żebym do kardiologa poszła już z konkretnymi badaniami. Ponieważ dopiero niedawno wprowadziłam się do tego miasta, nie wiedziałam gdzie będzie najlepiej wykonać takie badanie.

Gdzie w Krakowie wykonam echo serca?

echo serca krakówSwoje poszukiwania rozpoczęłam od przeglądarki internetowej. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: echo serca kraków i zaczęłam przeglądać wyniki. Dość szybko trafiłam na opinię jednej z mam, której córka też miała problemy kardiologiczne. Polecała ona wykonanie badania echa serca w jednej z klinik kardiologicznych w krakowie. Sugerowała, że jest tam sprzęt najwyższej jakości – bardzo nowoczesny i dokładny. Pracujący tam lekarze są świetnymi fachowcami. Badanie echokardiograficzne jest wykonywane przez samodzielnego lekarza, a nie przez praktykanta, który sam nie sporządza nawet opisu z badania. Zdecydowałam się zapisać tam córkę. Na szczęście mieli szybkie terminy. Badanie odbyło się w ciemni diagnostycznej. Było przeprowadzane przez lekarza kardiologa, do którego zapisałam też córkę. Badanie trwało dość długo. Lekarz wycisnął na ciało córki żel i przyłożył do niego głowicę aparatu. Następnie zbadał parametry serca oraz żył i tętnic głównych.

Po przeprowadzonym badaniu lekarz przygotował dokładny i szczegółowy opis oraz wydrukował zdjęcia echokardiograficzne. Dostaliśmy także elektroniczny zapis badania na płycie DVD. Na szczęście badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości w układzie krążenia córki. Byłam bardzo zadowolona z przeprowadzonego badania i jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała na pewno skorzystam z jej usług.