Czym jest deratyzacja?

Deratyzacja jest koniecznością. Nie tylko ze względów sanitarnych, ale również epidemiologicznych. Szczury stwarzają realne zagrożenie. Ilość chorób, jakie przenoszą i których są nosicielami, przyprawia o zawrót głowy. Dlatego ich eliminacja jest nieodzowna.

Kto w Warszawie trudni się deratyzacją?

deratyzacja warszawaSzczury żerują w miejscach, jak kanalizacja, czy śmietniki. Ilość bakterii, wirusów i mikroorganizmów, jaka się tam znajduje, powoduje, że część z nich, szczury przenoszą do swoich legowisk. Te zresztą też znajdują się w miejscach, do jakich nie chcielibyśmy wchodzić. Jednak za nas zrobią to specjaliści od deratyzacji. Przyjmują najtrudniejsze zlecenia i nie ma zadania, które mogło by ich zniechęcić. Warszawskie firmy deratyzacyjne mają wszystko, czego potrzeba: doświadczone i bardzo sprawne kadry, najnowszy sprzęt i dużo zapału do działania. Dzięki temu należą do najlepszych w branży i cieszą się dobrą renomą. Jeżeli marzy się nam kompleksowo przeprowadzona deratyzacja Warszawa jest doskonałym miejscem, by zlecić taką usługę. Każdy, kto zdecydował się na skorzystanie z usług warszawskich firm firm odszczurzających, poleca te usługi i wystawia najwyższe noty w ocenach konsumenckich. Deratyzacja może być przeprowadzona wieloma metodami. Jedna z najbardziej oczywistych, to ta, w której rozstawia się klatki z zatrutym jedzeniem. Mniej oczywiste to wyłapywanie pojedynczych osobników, ale stosuje się ją w przypadku dużych skupisk szczurów na małych powierzchniach, jak na przykład piwnice.

Deratyzacja jest koniecznością w związku z zagrożeniem, jakie tworzą szczury. Rozmnażają się one bardzo szybko, a w jednym miocie może być nawet kilkanaście młodych. Zatem w kilka miesięcy, nasza piwnica, albo przykamieniczna kanalizacja, mogą stać się wylęgarniami szczurów.