pomysł na prezent dla żony

Czy makijaż permanentny to dobry pomysł na prezent dla żony?

Panie uwielbiają być obdarowywane – bez względu na to, czy są to drobne upominki czy kosztowne prezenty. Czasem mimo, że bardzo chcemy sprawić przyjemność swojej drugiej połówce brakuje nam pomysłu. Jeśli nie potrafisz się zdecydować zainspiruj się kilkoma sprawdzonymi pomysłami.

Skąd masz wiedzieć czy makijaż permanentny ust do dobry prezent…

makijaż permanentny ustMakijaż permanentny to bardzo wygodny sposób na zaoszczędzenie czasu przy codziennej porannej rutynie. Jest trwały, dzięki czemu możemy bez obaw żywo dyskutować, jeść i pić nie myśląc o rozmazanej na twarzy i zębach szmince. Doskonale tuszuje blizny i zmiany pigmentacyjne czy… kompleksy. Bez ingerencji chirurga wąskie usta staną się pełniejsze i żywsze. Możemy uzyskać delikatny, bardzo naturalny kolor, albo zdecydować się na coś odważniejszego. Dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego zabieg jest bezbolesny, a jego efekt utrzymuje się od 3-5 lat (raz w roku zaleca się dokładanie barwnika przed złuszczanie się skóry). Także makijaż permanentny oczu zyskuje na popularności. To on zazwyczaj zajmuje kobietom najwięcej czasu podczas wykonywania make-upu i jest narażony na rozmazanie podczas codziennych zajęć. Oczy są elementem który nadaje twarzy blasku i to na nich skupia się uwaga naszych rozmówców. Kontrast jaki nadajemy twarzy podczas nakładania makijażu odmładza i sprawia wrażenie osoby bardziej zdecydowanej i pewnej siebie. Koszt zabiegu to ok. 1300 złotych za makijaż permanentny ust (kontur + wypełnienie) i 450-750 złotych za makijaż permanentny oczu. Może Ci się wydawać, że Twoja żona nie lubi przesadnego make-upu i ten prezent nie jest dla niej. Pamiętaj jednak o tym, że uzyskany efekt zależy od upodobań klientki i można uzyskać zarówno mocny, zdecydowany, jak i bardzo naturalny.

Domowa aromaterapia – świece zapachowe

świece zapachoweKtóra kobieta nie marzy o długiej wizycie w spa? To moment na odpoczynek, wyciszenie i całkowitą odnowę biologiczną. Wizyta w takim salonie może się okazać wydatkiem przewyższającym możliwości finansowe – wtedy możemy urządzić wybrance domowe spa. Spektakularny efekt osiągniecie w zaledwie kilku krokach:
1. Zadbaj o atmosferę – najbardziej sprawdzą się tutaj świece zapachowe. Wybierz ulubiony zapach ukochanej, możesz dodać także olejki eteryczne i płatki kwiatów.
2. Przygotuj gorącą kąpiel – do wanny włóż kule do kąpieli, które zrelaksują Twoją kobietę oraz nawilżą i odżywią jej skórę.
3. Zrób jej masaż – to alternatywa dla braku wanny, świetnie odpręża i rozluźnia mięśnie.
4. Przygotuj kieliszek wina – połączenie lampki wina, kąpieli i kwiatów być może nie jest oryginalne, ale zawsze się sprawdza.
5 Przygotuj kolację – najedzona kobieta to szczęśliwa kobieta (tylko nie przesadzaj z kaloriami).

Drobny prezent dla żony od serca

prezent dla żonyPrawdopodobnie najczęściej wymieniana cecha wszystkiego, czym chciałyby się otaczać panie to wyjątkowość. Tak zbudowana jest ludzka natura – lubimy rzeczy niepowtarzalne, wykonane specjalnie dla nas. Jeśli chciałbyś podarować żonie drobiazg, który będzie unikatowy to świetnie nadają się do tego personalizowane kubki. To nie to samo co kubek z sieciówki z napisem żona idealna. Oklepane także stały się kubki ze zdjęciami. Możesz poprosić o ozdobienie go ulubionym motywem, wzorem, grafiką albo słowami piosenki. Najważniejsze, by odzwierciedlał osobowość i zainteresowania Twojej lubej. Firmy wykonujące takie gadżety oferują ozdabianie wielu innych akcesoriów. Jeśli uważasz, ze kubek to zbyt skromny prezent, możesz stworzyć komplet dołączając do niego np.:

  • torbę ekologiczna,
  • poduszkę
  • opaskę na oczy,
  • plakat.

Niektóre z firm oferują możliwość szybkiego zaprojektowania gadżetu na stronie internetowej, możesz też dołączyć do niego bilecik i wybrać ozdobne opakowanie. Gotowe!


Więcej pomysłów można znaleźć na:


Podsumowanie

Zaproponowane prezenty sprawdzą się na każdą okazję. Same pomysły są bardzo uniwersalne, jednak kiedy dodasz do nich trochę zaangażowania i kreatywności, mogą stać się wyjątkowymi upominkami, za które małżonka na pewno Cię doceni.