Budowa drewnianego domu

 

Całe życie mieszkałam w centrum miasta i już byłam zmęczona tym hałasem. Na dodatek mieszkanie posiadałam przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic i nawet w nocy nie miałam spokoju. Kiedy zbliżałam się do emerytury to zdecydowałam się na zmianę miejsca zamieszkania. 

Wybudowany dom z drewna przez profesjonalną firmę

budowa domów z drewna łódźOd lat marzył mi się drewniany dom za miastem i skrupulatnie odkładałam pieniądze na ten cel. Kiedy dostałam gotówkę z funduszu do zabrałam się do działania. Posiadałam własną działkę budowlaną za miastem, którą kupiłam swego czasu za grosze i to była jedna z najlepszych inwestycji. Mogłam dzięki temu od razu zabrać się za budowę domu. Wiedziałam w której z firm realizowana była budowa domów z drewna łódź i od razu się tam zgłosiłam. Posiadałam nawet gotowy projekt takiego domu, bo tematem interesowałam się od dłuższego czasu. W firmie pracownik, z którym rozmawiałam był zaskoczony, że przyszłam z gotowym projektem, ale przyznał, że dzięki temu za budowę domu z drewna będą mogli zabrać się szybciej. Projekt spełniał wszelkie wymagania i podpisałam umowę z tą firmą na budowę domu. Byłam szalenie podekscytowana i nie mogłam się doczekać przeprowadzki. Zapłaciłam zaliczkę w sporej kwocie, ponieważ konieczny był zakup materiałów. Dla mnie to było przedsięwzięcie życia i byłam w stanie wydać wszystkie pieniądze na ten cel. Trafiłam na bardzo profesjonalną firmę, z którą współpracowało mi się doskonale. Dom z drewna wybudowano mi w tempie błyskawicznym.

W końcu na starość mieszkałam w miejscu, gdzie była cisza i spokój. Tego najbardziej potrzebowałam. Z wolnym czasem radziłam sobie bardzo dobrze i nawet zabrałam się za uprawę warzyw. O emeryturze w takim miejscu marzyłam i spełniłam to marzenie. Byłam szczęśliwa.