Blat do kuchni w Lublinie

Wraz z całą moją rodziną, która trzeba przyznać jest bardzo duża zadecydowaliśmy o tym, że jest to najwyższy czas na remont w naszym domu. Wspólnie podjęliśmy także decyzję, że musimy nasz remont rozpocząć od kuchni, ponieważ wszyscy uważamy zgodnie, iż jest ona sercem całego domu i to właśnie w niej spędzamy najwięcej wspólnego czasu. Remont chcieliśmy przeprowadzić, jak najszybciej

Jakie blat do kuchni wybrać w lubelskiej ofercie?

blaty kuchenne lublinZgodnie przeznaczyliśmy dość sporo funduszy na sam remont. Dla kuchni miało przypadać rzec jasna – najwięcej pieniędzy. Generalnie każdy z nas ma całkowicie odmienny gust i wyobrażenie, co do wyglądu naszej nowej kuchni. Najwięcej czasu zajęło nam chyba dobierania blatów do kuchni. W celu szukania inspiracji, postanowiłam najpierw wpisać w najbardziej popularną i doskonale mi znaną wyszukiwarkę następującą frazę – blaty kuchenne lublin. Lublin jest oczywiście miastem, w którym zlokalizowany jest nasz dom i gdzie wspólnie mieszkamy od około dwudziestu siedmiu lat. Bardzo zależało mi na tym, aby sklep z blatami znaleźć właśnie na terenie miasta Lublina, ponieważ ostatecznie chciałam jechać tam i na żywo zobaczyć propozycja blatów oraz różne aranżacje z nimi w roli głównej. Naszą główną bolączką był wybór pomiędzy dostępnymi materiałami. Mianowicie zastanawialiśmy się nad blatem kamienny oraz drewnianym. Niestety panowała tutaj bardzo duża różnica zdań. Ja oczywiście stawiałam na kamień w postaci marmury, który zawsze mi się podobał i wydawał się najbardziej wyrafinowanym wyborem.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na moją propozycje, czyli blat marmurowy w białym kolorze. Stało się tak, za sprawą tego, że udało nam się znaleźć piękny, ogromny drewniany stół, który zrekompensował nam deficyt drewna w blatach kuchennych.