Akcesoria i zabawki dla zwierząt – sklep zoologiczny

Sklep zoologiczny to nie tylko punkt, w którym można dokonać zakupu małych zwierząt domowych takich jak gryzonie, ptaki (papugi i kanarki), czy rybki. To także miejsce, w którym można się zaopatrzyć w różnego rodzaju akcesoria, zabawki i karmę dla zwierzaków domowych. Podobnie jak ludzie, zwierzęta domowe mają bowiem swoje potrzeby, które muszą codziennie zaspokajać.

 

rabbit-373693_640Akcesoria i jedzenie dla królików oraz gryzoni

Podstawowymi produktami przeznaczonymi dla królików oraz gryzoni i dostępnymi w ofercie sklepu, są różnych rodzajów klatki. Ich różne rodzaje dostosowane są do wielkości zwierzątka domowego i jego odmiany (inne klatki są przeznaczone dla dużych królików – o większych rozmiarach, a inne dla chomików – mniejsze klatki o mniejszych odstępach w kratach). Oprócz tego sklep oferuje akcesoria dla gryzoni i królików stanowiące wyposażenie klatek, które powinny znaleźć się w standardzie – czyli wygodne pojemniki na jedzenie i wodę.

 

papillon-274183_640Akcesoria i jedzenie dla psów

Psy wymagają odpowiedniego traktowania. Są naszymi domownikami i tak jak my muszą zaspokajać określone potrzeby. Akcesoria dla psów dostępne w ofercie sklepu obejmują przede wszystkim różnego rodzaju środki pielęgnacyjne (witaminy i odżywki, szczotki i zgrzebła, środki na pasożyty i kosmetyki), produkty pomocne przy wyprowadzaniu psów (kagańce, obroże, smycze różnego rodzaju oraz szelki), miski na jedzenie i wodę, legowiska, a także specjalne transportery ułatwiające przewiezienie psa z jedno miejsca na drugie (szczególnie przydatne przy wizytach u weterynarza). Oprócz tego w sklepie zoologicznym można nabyć różnego rodzaju zabawki dla psa, wśród których warto wymienić gryzaki, piszczałki czy zabawki do aportowania. Sklep zoologiczny oferuje również szerokie spektrum karm i przysmaków dla psów (w formie posiłków w puszce, karmy suchej, kostek, dropsów, pasztecików czy nawet kabanosów).

 

cat-618470_640Akcesoria i jedzenie dla kotów

Koty są specyficznymi zwierzętami, które wymagają specjalnej opieki i dbania o nie. Sklep zoologiczny oferuje różnego rodzaju akcesoria dla kotów. Wśród nich warto wymienić chociażby kuwety (w których kot może załatwiać swoje potrzeby), legowiska (idealne do odpoczynku), miski na jedzenie i wodę, środki pielęgnacji i higieny, witaminy i odżywki oraz specjalne transportery i smycze (można dzięki nim ujarzmić kota w trakcie jego transportu pieszo lub w samochodzie). Specjalną odmianą akcesoriów przeznaczoną stricte dla kotów są natomiast drapaki, na których zwierzęta te mogą wyładowywać swoje emocje (zamiast na naszych meblach). W sklepie można nabyć drapaki w bardzo wielu odmianach i kształtach. Koty są też bardzo rozrywkowymi zwierzakami, dlatego sklep zoologiczny przygotował dla nich bardzo duży wybór zabawek. Wśród nich warto wymienić chociażby piłki, zabawki w kształcie myszek, zabawki gumowe i pluszowe oraz kocimiętkę, którą można je nasączać. Sklep zoologiczny w swojej ofercie posiada również karmy dla kota w formie suchej, mokrej oraz past, o różnych smakach dostosowanych do konkretnego kota.

 


 

 

cat-308737_640Więcej informacji:

 


 

 

alligator-44600_640Do innych akcesoriów, których zakup warto rozważyć należą:

  • artykuły pielęgnacyjne (szczotki i środki pielęgnacji),
  • domki i budy,
  • zabawki (szczególnie duży wybór zabawek dotyczy chomików).

Całość uzupełniają specjalne mieszanki jedzenia w formie sypkiej i kolb, sianko oraz ściółki do wyłożenia klatek.

 

 

Leave a Comment