Akcesoria dla motocyklistów, które warto posiadać

Akcesoria dla motocyklistów dzielą się na te, które trzeba mieć oraz na takie, które są gadżetami, bez których da się jeździć, ale prawdziwy fan jednośladów się nie obejdzie. Zakup takiego asortymentu nie jest taki łatwy, gdyż gama dostępnych produktów jest niezwykle szeroka.

Jakie można kupić akcesoria GoPro do kamerek sportowych?

Kamera GoPro z uchwytem

Coraz bardziej modnymi akcesoriami dla motocyklistów stają się kamerki sportowe. Jedną z najbardziej znanych takich kamerek jest GoPro Hero. Kamerki takie można montować, czy to na kierownicy, czy na kasku. Aby był możliwy montaż potrzebne są akcesoria GoPro. Rynek jest pełny różnych gadżetów do tej kamerki. Najbardziej popularnymi akcesoriami są:

  • mocowania do kierownicy
  • baterie
  • szelki montażowe
  • przyssawki montażowe
  • obudowy na nadgarstek

Większość z akcesoriów służy do mocowania kamery. Dobrze zamocowaną kamerą można nagrać swoje podróże, wyczyny. Niektórzy z motocyklistów wykorzystują te kamery, aby nagrywać sytuacje na drogach, ponieważ wielu kierowców zachowuje się nagannie w stosunku do kierujących motocykle.

Czy warto inwestować w kamerę xiaomi Yi?

Kamera sportowa

Innym rodzajem akcesoriów dla motocyklistów jest kamera xiaomi Yi. Ta kamerka sportowa umożliwia nagrywanie swoich wyczynów na motocyklu, swojej jazdy, czy sytuacji drogowych. Kamera xiaomi Yi posiada wiele zalet. Jedną z nich jest na pewno niska cena. Poza tym te kamery sportowe nagrywają obraz o wysokiej jakości. Podobnie jak kamery sportowe GoPro są bardzo funkcjonalne. Kamery te są niewielkiej wielkości, dzięki czemu można je montować wielu miejscach. Jak w przypadku innych kamer sportowych, do kamer Xiaomi Yi także można kupić wiele akcesoriów. Oczywiście dla motocyklistów najważniejsze będą rożnego rodzaju uchwyty oraz mocowania.

Zalety kasków motocyklowych nolan

Kask motocyklowy

Kaski motocyklowe nolan są wykonywane z materiałów o jak najwyższej jakości. Wyglądają estetycznie, poza tym są wykonane solidnie i trwale. Kaski nolan nie mają żadnych słabych punktów wizualnych. Kaski te posiadają blendę przeciwsłoneczną, którą można regulować. Regulacja umieszczona jest z lewej strony kasku w wygodnym miejscu do regulacji. Wewnątrz kasku znajduje się wyściółka, którą można odpiąć. Wizjer kasku nolan wyposażony jest w system szybkiego wypinania. Kaski te są wyposażone w kurtynę w szczęce, która zmniejsza zawirowania powietrza. Kaski nolan posiadają zapięcia zatrzaskowe. Wentylacja w kaskach motocyklowych jest bardzo ważna. W kaskach nolan wentylacja jest możliwa dzięki wlotom w przedniej, górnej części. Odpowiada ona za nadmuch chłodnego powietrza. Również wentylacja możliwa jest dzięki odsuwanym odorom górnym, które odprowadzają ciepło. Są one regulowane za pomocą suwaków usytuowanych obok siebie. Pomimo, iż wentylacja jest rozbudowana, to nie czuć podmuchów powietrza podczas jazdy. Taka wentylacja jest skuteczna, a fakt, że jest otwarta możemy dostrzec dopiero wtedy, gdy poczujemy chłód. Kaski motocyklowe nolan bez założonej szczęki są bardzo przewiewne.

Co warto wiedzieć o alpinestars smx 6?

Motocyklista w butach

Buty motocyklowe Alpinestars smx 6 są godnym następcą Alpinestars smx 5. Buty te nadają się zarówno do jazdy sportowej, jak i turystycznej. Są wykonane przy zastosowaniu najnowszych technologii. Buty alpinestars smx 6 są komfortowe w użyciu, dopasowują się do stopy i zapewniają wysoki poziom ochrony. Są wykonane z micro-włókien, co sprawia, że są bardzo trwałe, wytrzymałe oraz elastyczne. Buty te posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Podczas jazdy motocyklem warto jest ubierać specjalistyczne buty o najwyższej jakości, wpłynie to przed wszystkim na nasze bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.


Interesujące informacje na ten temat dostępne są na:

  • Sklepidealny.pl – sklep internetowy z bogatą ofertą kamer Xiaomi Yi
  • Scigacz.pl – portal internetowy poświęcony motocyklom i ścigaczom
  • MS Moto – sklep internetowy sprzedający kaski motocyklowe Nolan

 

Podsumowanie

Akcesoria dla motocyklistów sprawiają, że jazda na jednośladzie staje się bezpieczniejsza. Niektóre z nich są po to, a by czerpać przyjemność z jazdy, a inne tylko po to aby popisywać się przed innymi.

Leave a Comment